usti-nad-labem-fabiana-pulire

Výživová poradna Naturhouse:

Ústí nad Labem
Fabiána Pulíře 4, 400 01, Ústí nad Labem
+420 475 209 641
naturhouseusti@seznam.cz

Ústí nad Labem
Fabiána Pulíře 4, 400 01, Ústí nad Labem

Zobrazit seznam všech poboček

Kdy a kde nás najdete:

Pondělí: 8:30 – 16:30
Úterý: 8:30 – 16:30
Středa: 8:30 – 17:00
Čtvrtek: 8:00 – 16:30
Pátek: 8:00 – 15:00
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Zkušenosti klientů NATURHOUSE:

banner-pribeh-netolicka-300x250px „Při dosažení úbytku 10 kg jsem si samou radostí zatančila ve spodním prádle na váze. Nyní už mám dole 31,5 kilogramů, čímž jsem si splnila svůj stanovený cíl a jsem na sebe nesmírně pyšná. Do dietetického centra NATURHOUSE jsem přivedla několik dalších kamarádek a tak to teď táhneme společně.„
Paní Hana zhubla 32 kg
banner-pribeh-lomska-300x250px„Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky.„
Paní Marie zhubla 57 kg

Jak to chodí u dietologa v Naturhouse Ústí nad Labem?


Nečekejte už déle než je nutné a udělejte něco pro své zdraví i svoji postavu. Výživový poradce / dietolog na pobočce Ústí nad Labem (Fabiána Pulíře 4, 400 01) s vámi probere váš aktuální zdravotní stav, navrhne řešení pro trvalé snížení váhy, připraví vám dietní jídelníček na míru zdarma a předá spoustu informací. V případě, že do toho půjdete s námi platíte pouze doporučené přírodní produkty, které dopomáhají k vyšší účinnosti hubnutí.

Hubnutí je záležitost u které lidé potřebují podporu, pomoc a vedení. Právě to vám v pobočce Ústí nad Labem nabízíme. Objednejte se ještě dnes. Telefonicky vaši objednávku potvrdíme a dohodneme termín vaší konzultace ve výživové poradně.

Objednávka konzultace ve výživové poradně ZDARMA

Objednávka bude TELEFONICKY POTVRZENA (zavoláme vám, abychom dohodli detaily schůzky)

1

Vyplňte formulář

2

Zavoláme vám

3

Přijďte na konzultaci

Objednávkou získáte:

  • Vstupní 30 minut trvající konzultaci ZDARMA
  • Individuální dietní plán šitý na míru
  • Vzorový dietní jídelníček zdarma
  • Doporučení dietologů pro zlepšení zdravotního stavu
  • Motivaci k úspěšnému hubnutí

Tato pobočka je vyhledávána také pod těmito názvy: Výživový poradce Ústí nad Labem, výživová poradna Ústí nad Labem, dietolog Ústí nad Labem, dietologie Ústí nad Labem, NATURHOUSE Ústí nad Labem, hubnutí Ústí nad Labem.