jindrichuv-hradec

Výživová poradna Naturhouse:

Jindřichův Hradec
Růžová 42, 377 01, Jindřichův Hradec
+420 383 134 128
hradec@naturhouse-cz.cz

Jindřichův Hradec
Růžová 42, 377 01, Jindřichův Hradec

Zobrazit seznam všech poboček

Kdy a kde nás najdete:

Pondělí: 8:00 – 17:00
Úterý: 8:00 – 16:00
Středa: 10:00 – 18:00
Čtvrtek: 8:00 – 16:00
Pátek: 8:00 – 15:00
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Zkušenosti klientů NATURHOUSE:

banner-pribeh-netolicka-300x250px „Při dosažení úbytku 10 kg jsem si samou radostí zatančila ve spodním prádle na váze. Nyní už mám dole 31,5 kilogramů, čímž jsem si splnila svůj stanovený cíl a jsem na sebe nesmírně pyšná. Do dietetického centra NATURHOUSE jsem přivedla několik dalších kamarádek a tak to teď táhneme společně.„
Paní Hana zhubla 32 kg
banner-pribeh-lomska-300x250px„Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky.„
Paní Marie zhubla 57 kg

Jak to chodí u dietologa v Naturhouse Jindřichův Hradec?


Nečekejte už déle než je nutné a udělejte něco pro své zdraví i svoji postavu. Výživový poradce / dietolog na pobočce Jindřichův Hradec s vámi probere váš aktuální zdravotní stav, navrhne řešení pro trvalé snížení váhy, připraví vám dietní jídelníček na míru zdarma a předá spoustu informací. V případě, že do toho půjdete s námi platíte pouze doporučené přírodní produkty, které dopomáhají k vyšší účinnosti hubnutí.

Hubnutí je záležitost u které lidé potřebují podporu, pomoc a vedení. Právě to vám v pobočce Jindřichův Hradec nabízíme. Objednejte se ještě dnes. Telefonicky vaši objednávku potvrdíme a dohodneme termín vaší konzultace ve výživové poradně.

Objednávka konzultace ve výživové poradně ZDARMA

Objednávka bude TELEFONICKY POTVRZENA (zavoláme vám, abychom dohodli detaily schůzky)

1

Vyplňte formulář

2

Zavoláme vám

3

Přijďte na konzultaci

Objednávkou získáte:

  • Vstupní 30 minut trvající konzultaci ZDARMA
  • Individuální dietní plán šitý na míru
  • Vzorový dietní jídelníček zdarma
  • Doporučení dietologů pro zlepšení zdravotního stavu
  • Motivaci k úspěšnému hubnutí

Tato pobočka je vyhledávána také pod těmito názvy: Výživový poradce Jindřichův Hradec, výživová poradna Jindřichův Hradec, dietolog Jindřichův Hradec, dietologie Jindřichův Hradec, NATURHOUSE Jindřichův Hradec, hubnutí Jindřichův Hradec.