Chcete vědět jak to funguje ve výživové poradně Natur House od A do Z? Tady je malý průvodce.

Vstupní konzultace

vyzivovy-poradce Vstupní konzultace je zdarma, hradíte si pouze produkty a není nijak časově náročná. Zabere přibližně 30 minut. Během této doby chceme poznat váš aktuální stav, stravovací návyky a také provedeme bioimpedanční analýzu. Krkolomného názvu se bát nemusíte. Jedná se o vážení na speciální váze, která pomocí lehkých elektrických impulsů zjistí složení vašeho těla. Impulsy nejsou v žádné případě škodlivé pro tělo a jeho funkčnost. Vše je samozřejmě bezbolestné.

Provedení této analýzy je nezbytné k tomu, abychom vám poté mohli určit metodu hubnutí. Dle zjištěných informací vám dokážeme sestavit jídelníček na míru či navrhnout pohyb k ještě rychlejšímu hubnutí.

V rámci konzultace vám nabídneme přírodní bylinné produkty, jejichž využíváním bude hubnutí efektivnější. Jedná se o doplňky stravy, které podporují hubnutí, dokáží odvádět vodu, spalovat tuky a zrychlují metabolismus. Všechny tyto činnosti jsou k úspěšnému hubnutí důležité.

Tím naše první sezení končí. Pokud vás nadchneme svými znalostmi a činy, můžeme se výdat pravidelně při dalších sezeních. Viz dále…

Další konzultace s odborníky

Natur HouseAbychom měli kontrolu nad vaším hubnutím, doporučujeme navštěvovat dietetické centrum Natur House alespoň 1x týdně. Další konzultace trvají přibližně 15 minut. Každotýdenní konzultace jsou zdarma, vy si hradíte pouze doporučené produkty. Cílem je dodat vám motivaci, podporu a povzbuzení do dalšího boje s nadbytečnými kilogramy.

Týdenní konzultace s vyškolenými terapeuty dodávají také motivaci něco dokázat. Společně se totiž podíváme na to, jak si vedete a zda jste v hubnutí úspěšní. Případné neúspěchy rychle vyřešíme, ale potřebujeme spolupráci i od vás, tedy plnění předepsaného výživového plánu.

Sami uvidíte, zda se díky naší metodě hubnutí budete cítit lépe a plni energie. Mělo by to být znát týden po týdnu. Nemusíte se bát extrémní fyzické námahy či cvičení. Nemusíte mít strach, že budete hladovět. Naše metody tkví ve správném a zdravém stravování.

Nemějte obavy, nezávazně přijďte a uvidíte

OLYMPUS DIGITAL CAMERASpousta lidí má obavy k nám vůbec přijít i přesto, že nabízíme konzultace zdarma. Obavy jsou zbytečné. Často se lidé bojí, že si nebudou moci dopřávat kvalitní jídlo a budou muset extrémně cvičit. Opak je pravdou.

Doporučíme vám jídelníček, který je chutný, čerstvý a složený převážně ze sezónních potravin. Nemusíte se bát ani speciálních produktů. Mimo nezdravých a tučných jídel budete jíst vše co máte rádi. Bílé maso, mléčné výrobky a obilniny v pravidelných intervalech. To je totiž nesmírně důležité a typy diet ve formě hladovky nikdy fungovat dlouhodobě nebudou.

Podívejte se jak to u nás funguje

Pojďme do toho společně

Do ničeho vás nebudeme nutit. Nebudeme vás zavazovat k žádným smlouvám. Konzultaci provádíme zcela nezávazně. Sami se rozhodněte, zda se budete řídit našimi radami, které pomohli již tisícům klientů. A když nic jiného, můžete si jen přijít poslechnout pár informací o složení vašeho těla a získat jídelníček zcela zdarma.

Co u nás získáte?

 1. individuálně sestavený jídelníček dle vašich potřeb a chuťových preferencí
 2. program trvalé redukce váhy
 3. vhodné a nevhodné potraviny
 4. cenné rady pro zdravější život
 5. konzultace s vyškolenými specialisty
 6. záruku diskrétního prostředí

Čeho se u nás zbavíte?

 1. únavy a stresu
 2. nadbytečných kil
 3. nezdravých návyků
 4. neforemné postavy
 5. škodlivin v těle