Jaké jsou výhody výživového poradce?

1

Konzultace se specialisty je zdarma, hradíte pouze zakoupené produkty.

2

Dostanete od nás dietní jídelníček na hubnutí a nic nezaplatíte

3

Změníme vaše stravovací návyky a budete se cítit lépe

4

Žádná dieta ani prášky. Pouze pravidelná a zdravá strava

5

Více než 4 miliony klientů po celém světě a 100 tisíc klientů v ČR

6

Získáte cenné rady pro zdravější a šťastnější život bez únavy a stresu a záruku diskrétního prostředí.

User - ResourceDíky NATURHOUSE jsem zjistil, jak moc je strava důležitá. Jak správná strava dokáže nejen tělo ale i celkové myšlení posunout pozitivním směrem
Vladimír, Polepy

User - ResourcePodařilo se mi shodit 25kilové závaží díky výživové poradkyni, která mě chválou a podporou dodávala sílu a sebedůvěru.
Irena, Praha

Objednejte se na konzultaci ZDARMA

  • Objednávkou získáte:
  • Vstupní 30 minut trvající konzultaci ZDARMA
  • Individuální dietní plán šitý na míru
  • Vzorový dietní jídelníček zdarma
  • Doporučení specialistů přímo pro vás
  • Motivaci k úspěšnému hubnutí

Vyplňte formulář a bude vás kontaktovat výživový poradce


Léto je tady a každý kilogram navíc je hodně znát. Ptáte se sami sebe, jak rychle zhubnout 5 kg?. Naštěstí existuje pár triků a fíglů. Obecně lze tedy doporučit především to, že rozhodně není vhodné hladovět, jezte pravidelně, zdravě a malé porce. Bez pravidelného pohybu to však nejspíše nepůjde. Nebo ano? Pak zkuste výživového poradce. Zkuste změnit svůj životní styl a uvidíte, jak půjdou kila rychle dolů.

Čas od času si většina z nás klade tu samou otázku, jak zhubnout 5 kg?

Strava je základ

Pokud chcete začít hubnout, pak začněte u svého jídelníčku. Ten je třeba razantně upravit. Vynechejte sladká a tučná jídla, omezte velké přílohy. Hodně dbejte na to, co jíte. Doporučuje se také jíst pravidelně a v malých dávkách.

Zkuste tedy zavést pravidelné dopolední a odpolední svačiny v podobě ovoce, zeleniny či jogurtů. Uvidíte, že se budete cítit lépe. Důležité je, abyste nepocítili hlad. Hladové tělo si totiž ukládá tukové zásoby na „horší časy“.

A co je nejdůležitější? Hodně pijte, nejlépe čistou vodu, bylinné či ovocné neslazené čaje. Dalším velmi osvědčeným trikem, jak rychle zhubnout 5 kg, je přestat jíst večer. Zkrátka po 17 hodině už si dejte jen jablko nebo zeleninový salát bez zálivky. Naopak nikdy nevynechávejte snídaně. Ta je základ každého dne, proto si na snídani vyčleňte určitý čas.

Bez cvičení to nepůjde

Pohyb vám prospěje jak fyzicky, tak duševně a kila tak půjdou snadněji dolů. A jak často cvičit? Co nejčastěji to půjde, alespoň každý druhý den si vyčleňte 30 minut, které plně věnujete cvičení. Nemusí se jednat o nic náročného.

V létě můžete využít krásného počasí a vyrazit na in-line bruslích, na kole nebo se vydat na procházku rychlejší chůzí. V zimě se zase nabízí lyžování, bruslení. Pokud máte ráda kolektivní sporty, pak choďte pravidelně cvičit například na aerobic a mezitím si zacvičte také doma.

Věříme, že díky poctivému jídelníčeku a případnému pravidelnému pohybu dokážete rychle zhubnout 5 kg. A pokud ani to nepomůže, vyzkoušejte nutriční poradce, kteří vám určí typ hubnutí přesně podle složení vašeho těla.


Pomohli jsme hubnout 60 000 klientům v ČR. Chcete být další?