V čem se odlišuje metoda Natur House od ostatních diet či metod?

Natur House se snaží o převýchovu nebo chcete-li výchovu ve výživě a zdravém stravování. Nebudete hubnout na základě prášků či přísných diet, ale pouze na základě zdravé a vyvážené stravy.


Musím opravdu docházet do výživové poradny každý týden?

Ideálně byste měli, respektive to doporučujeme z toho důvodu, že týdenní konzultace je velmi důležitá, protože dodává psychickou podporu tomu, kdo se rozhodne zapracovat na své váze a hubnout. Možnost mít profesionála stále po ruce pomáhá také k rychlejšímu hubnutím a lepším výsledkům.


Budu muset jíst pouze produkty Natur House?

Produkty NATURHOUSE jsou vyrobeny z výtažků rostlin, ovoce, zeleniny a bylinek a pomáhají k trvalejším výsledkům. Podporují hubnutí, pomáhají odvádět vodu, spalovat tuky a zrychlují metabolismus. Nejsou náhražkou stravy, pouze jejím doplňkem. K efektivnějším výsledkům doporučujeme produkty NATURHOUSE využívat.


Co to je za produkty?

Produkty jsou všechny na přírodní bylinné bázi, zaregistrovány Ministerstvem zdravotnictví.


Kde mohu koupit produkty Natur House?

Produkty můžete koupit v některém z našich dietetických center.


Jaké vzdělání mají výživový poradci ve vašich centrech?

Všichni výživový poradci společnosti Natur House absolvovali vzdělávací kurzy s akreditací Ministerstva školství a také informační kurzy společnosti NaturHouse.


Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Častá otázka, pod kterou si lidé představují zdravou stravu jako něco co příliš nechutná. Opak je přitom pravdou. Náš doporučený jídelníček obsahuje sezónní a čerstvé potraviny. Zvýraznit chuť si můžete bylinkami nebo vůní koření.


Jak dlouho bude trvat než zhubnu?

Není možné říci předem, za jak dlouho se podaří zhubnout… naštěstí nejsme totiž všichni stejní. Někdo může mít metabolismus zablokovaný, jiný například alergii na některé potraviny, někdo právě prožívá období silného stresu nebo vede život na pohovce. Hubnout pár kilo měsíčně je považováno za správné.


Kolik stojí absolvování metody Natur House?

Úvodní konzultace je zcela zdarma, hradíte si pouze produkty. Další náklady není možné vyčíslit, protože záleží na okolnostech každého klienta. Nikoho ale nenutíme a klienty nezavazujeme žádnými smlouvami, pouze vám doporučíme metodu a vy se již sami rozhodnete, zda do toho půjdete s námi či nikoliv.